שירה עמוסי – העובדת הסוציאלית הקהילתית החדשה של העמותה.

שלום לכולם,

שמי שירה עמוסי ואני גאה להיות העובדת   הסוציאלית הקהילתית החדשה של העמותה.

אני רוצה לשתף אתכם בחודש הראשון בעבודה. זה   היה חודש גדוש בלמידה. בחודש האחרון רכשתי כמויות של ידע על העולם שלכם- עולמם   של ה"נמ"גים" . מהי אותה מחלה איתה אתם מתמודדים? במה היא פוגעת?   איך השתנתה איכות חייכם? מהם הדברים החדשים שלמדתם בעקבות ההתמודדות? ועוד.

פגשתי כאן בעמותה חבורה מדהימה של אנשים – אנשי   צוות ומתנדבים שנתנו לי תחושה של מחויבות אמתית- לכם, חברי העמותה. אני רוצה   לציין במיוחד את רכזי הקבוצות והמנחות של קבוצות התמיכה . אתם צריכים לשמוע אותם   מדברים עליכם- עם אור בעיניים, עד כמה הקבוצה משמעותית להן ולכם.

פגשתי את קבוצות נתניה ותל אביב- שמהן יצאתי   בהרגשה שהמחלה איננה חזות הכל, היא הצל שמלווה את חייכם אבל לא השלטת העיקרית.   ההתמודדות האמיצה שלכם, לחיות ולא לוותר לעצמכם ולהמשיך ולטעום מהחיים, מעוררת   השראה.

העמותה עוברת בימים אלה תהליך עמוק ומשמעותי של   בחינה מחדש של הפעילות והשרות שהיא מעניקה לחבריה. כולי תקווה שנצא מהתהליך הזה   חזקים יותר ומשמעותיים יותר.

אשמח להיות אתכם בקשר ולשמוע מכם כל רעיון   ומחשבה שתרצו לחלוק. אני נמצאת במשרד כמעט כל יום בין השעות 8:00 ל 15:00 בנוסף   ניתן לכתוב לי תמיד באימייל sw@namag.org.il

אני מאחלת לכולכם קיץ בריא ומחזק וחופשה נעימה!

שלכם

שירה